O firmie

Tworzymy wygodne, wysokiej jakości i przyjazne środowisku meble

Victoria Kameneva,
Victoria Kameneva,
szef projektant

Nie stoimy w miejscu, bo nasza praca to ciągłe samodoskonalenie, dlatego śledzimy najnowsze trendy w świecie designu, odwiedzamy najsłynniejsze światowe wystawy i sami uczestniczymy w wystawach, wymieniamy się doświadczeniami i uczymy się od naszych zagranicznych kolegów. Naszym głównym zadaniem jest stworzenie dla Ciebie wygodnych, wysokiej jakości i przyjaznych środowisku mebli.

Najważniejsze wydarzenia w historii BLANCHE

Pomysł na stworzenie firmy

Historia firmy BLANCHE sięga 2007 roku z pomysłem stworzenia jakościowo nowego produktu z zakresu wzornictwa i przemysłu meblarskiego, który z godnością można by nazwać „Made in Ukraine”.

Rozwój i wzrost BLANCHE

Firma stała się dynamicznie rozwijającą się fabryką z nowoczesnym europejskim sprzętem i technologiami. Nasz młody i kreatywny zespół połączył najlepszych projektantów, konstruktorów, technologów i specjalistów.

Wymiana doświadczeń i wiedzy

Śledzimy najnowsze trendy w świecie designu, odwiedzamy najsłynniejsze światowe wystawy i sami uczestniczymy w wystawach, wymieniamy się doświadczeniami i uczymy się od naszych zagranicznych kolegów.

Nasza produkcja

Starannie dobieramy wszystkie materiały i komponenty od europejskich i ukraińskich producentów, wybierając wyłącznie materiały wysokiej jakości i przyjazne dla środowiska, dlatego dbamy nie tylko o Twoje zdrowie, ale także o środowisko.

przejdź do katalogu

Filozofia Blanche

Obejrzyj wideo

Jakość

Nasze produkty przechodzą szczegółową kontrolę jakości zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001 na każdym etapie produkcji

Komfort

Projektujemy meble z myślą o wygodnym i stylowym życiu, które mogą zamienić wypoczynek w prawdziwą przyjemność.

Badania

Każdego miesiąca co najmniej 30% zysków firmy przeznaczamy na badania i innowacje, ponieważ uważamy, że jest to klucz do naszego przyszłego sukcesu.