Quality
that matters

Obejrzyj wideo

Dbałość o szczegóły i indywidualność

Meble tapicerowane BLANCHE produkowane przy użyciu nowoczesnego europejskiego sprzętu: Felder (Austria), Moro, Nuova Coima (Włochy), Lectra (Francja), Durkopp-Adler (Niemcy), które pozwalają na uzyskanie skomplikowanych kształtów i konfiguracji mebli. Projektujemy meble, aby zapewnić wygodne i stylowe życie we współczesnym świecie, dzięki czemu Twój wypoczynek może stać stać się prawdziwą przyjemnością.
  • Szczegółowa kontrola jakości na każdym etapie produkcji
  • Materiały przyjazne dla środowiska
  • Dbałość o każdy detal

W zgodzie ze środowiskiem

Bardzo często sama natura, ze swoimi prostymi formami i płynnymi liniami, które interpretujemy w projektowaniu naszych kolekcji, staje się dla nas źródłem inspiracji. Meble BLANCHE uosabiają nasze pragnienie harmonii z otaczającym światem, ponieważ do ich produkcji używamy naturalnych materiałów.

Tkanina

Nasza fabryka wykorzystuje tkaniny i skóry naturalne jako materiały obiciowe. W naszych salonach znajdują się belgijskie, włoskie, tureckie i polskie kolekcje tkanin w szerokiej gamie kolorystycznej i wszelkiego rodzaju wzorach od klasycznych po ultranowoczesne. Wiele tkanin zawiera naturalne przędze z lnu, bawełny i wełny.

Drewno

Fabryka BLANCHE do produkcji mebli tapicerowanych wykorzystuje sklejkę brzozową klasy E1, podobnie jak w wielu branżach Europy Zachodniej. Ponadto, w zależności od modelu, rama jest wykonana z buku, dębu, sosny, jesionu. Elementy dekoracyjne mogą być wykonane z ponad 30 odmian egzotycznych drzew, takich jak palisander, zebrano, merbau, tytoń i inne. Do sklejania drewnianych elementów ramy używamy kleju Jowat / Niemcy, a do wklejania ramy pianką poliuretanową stosuje się klej firmy Saba / Holandia. Te marki klejów są bezpieczne dla zdrowia i środowiska.

Miękkość dla Twojego komfortu

Wszystkie elementy odpowiadające za miękkość sofy wykonane są z pianki poliuretanowej (PPU). Aby zwiększyć komfort w niektórych modelach, jako dodatkowy wypełniacz używamy puchu gęsiego i pierza. Meble z takim wypełnieniem od razu wyróżnią się naturalnym blaskiem i niezwykłą miękkością. W poduszkach dekoracyjnych jako wypełniacz stosuje się holofiber - wypełniacz nowej generacji, który jest włókniną składającą się z małych pustych, sprężystych włókien nadających poduszkom elastyczność i miękkość.

Nasi Klienci zawsze mogą odwiedzić fabrykę BLANCHE